Niewątpliwy sukces naszego Zespołu! Uchylenie decyzji rozbiórkowej nadbudowy kamienicy w ścisłym centrum Krakowa

Bardzo często spotykamy się z Klientami, którzy posiadają nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym. Dziś mamy dla nich jedną radę – zaufajcie naszemu doświadczeniu i pozwólcie nam z powodzeniem zając się Waszą sprawą. Kiedy mówimy Wam, że dla nas `taki problem to nie problem` nie rzucamy słów na wiatr a dajemy jasny sygnał, że wiemy jak uregulować najbardziej zawiłą sprawę formalno- prawną dotyczącą posiadanych przez Was nieruchomości.
W tym miejscu, chcielibyśmy nieskromnie pochwalić się bez wątpienia jednym z naszych największych sukcesów tego roku, jakim jest uzyskanie uchylenia decyzji na rozbiórkę nadbudowy kamienicy w sercu Krakowa przy ulicy Św. Gertrudy.

Sprawa pozostawała nierozwiązana przez ponad 20 lat, a wszystkie instancje urzędów nadzoru budowlanego w tym Główny Urząd Nadzoru Budowlanego (GUNB) i sądów, nawet Najwyższy Sąd Administracyjny (NSA) podtrzymywały decyzję o uchyleniu pozwolenia na budowę i nakazie rozbiórki nadbudowy kamienicy. Po tylu latach to właśnie działanie naszego Zespołu oparte na wieloletnim doświadczeniu, wytrwałości i pełnemu zaangażowaniu pozwoliło uregulować stan prawny nieruchomości poprze rozwiązanie wielu czynników wpływających na wydanie nakazu rozbiórki.
Kamienica przy ulicy Św. Gertrudy w Krakowie stopniowo odzyskuje swój dawny blask, dzięki naszej Współpracy ze Wspólnotą Mieszkaniową i Właścicielem nadbudowy.  Remont klatki schodowej i budowa windy, a wkrótce adaptacja IV i V piętra to w dużej mierze efekt naszej wytrwałej i niezłomnej pracy.
Takie działania choć niejednokrotnie bardzo złożone, czasochłonne, a przede wszystkim pracochłonne należą do naszych ulubionych, gdyż sukces to najlepszy motywator na przyszłość.   

galeria zdjęć

Copyrights © M-Property Nieruchomości. Wszelkie prawa zastrzeżone.