Aktualności


Rozbudowa budynku usługowo - handlowego w ścisłym centrum Dobrej

22.12.2023

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu naszą kolejną realizację położoną w ścisłym centrum miejscowości Dobra. Projekt budowlany, liczne uzgodnienia i pozwolenia, przy których mieliśmy przyjemność współpracować pozwoliły Inwertorowi na rozbudowę istniejącego budynku usługowo – handlowego o dodatkową powierzchnie z przeznaczeniem na usługi i lokale mieszkalne pod wynajem.

Uregulowanie dostępu do drogi publicznej dla działek w Pisarzowej, gm. Limanowa

05.07.2023

Prawdą jest, że droga do sukcesu nie zawsze jest prosta. W tym przypadku wręcz miało to dosłowne znaczenie. Ale jak głosi inne porzekadło najważniejsze to przekłuć porażkę w sukces. A ten bez wątpienia możemy obwieścić w tym przypadku.

Centrum Konferencyjno Kulturowe w Chabówce obok Kościoła pw. Św. Krzyża na Piątkowej Górze

12.04.2023

Wraz z nadejściem wiosny Inwestor rozpoczął prace przy realizacji jednego z naszych największych projektów – budowie kompleksu kulturalno- usługowego w Chabówce, w sąsiedztwie Kościoła pw. Św. Krzyża na Piątkowej Górze. Budynek znajduje się bezpośrednio przy drodze krajowej nr 47, będącej głównym szklakiem komunikacyjnym między Krakowem a Zakopanym.

Niewątpliwy sukces naszego Zespołu! Uchylenie decyzji rozbiórkowej nadbudowy kamienicy w ścisłym centrum Krakowa

10.01.2023

Bardzo często spotykamy się z Klientami, którzy posiadają nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym. Dziś mamy dla nich jedną radę – zaufajcie naszemu doświadczeniu i pozwólcie nam z powodzeniem zając się Waszą sprawą. Kiedy mówimy Wam, że dla nas `taki problem to nie problem` nie rzucamy słów na wiatr a dajemy jasny sygnał, że wiemy jak uregulować najbardziej zawiłą sprawę formalno- prawną dotyczącą posiadanych przez Was nieruchomości. W tym miejscu, chcielibyśmy nieskromnie pochwalić się bez wątpienia jednym z naszych największych sukcesów tego roku, jakim jest uzyskanie uchylenia decyzji na rozbiórkę nadbudowy kamienicy w sercu Krakowa przy ulicy Św. Gertrudy.

Elewacja z czarnego tynku i deski palonej na domu w Słonicach Królewskich!

03.11.2022

Prace przy elewacji domu w Słopnicach trwają w najlepsze! Już niedługo pochwalimy się efektem finalnym! Obserwujcie nasze posty na bieżąco, będzie pięknie i bardzo klimatycznie! My jesteśmy zakochani w tej realizacji

Wykonanie studni głębinowej na działce rekreacyjnej w Szczawie, gm. Kamienica

28.07.2022

Niejednokrotnie przy poszukiwaniu działki rekreacyjnej w widokowym, ustronnym miejscu, takim z dala od zabudowy i nadmiernego zainwestowania, nasi Klienci stają przed dylematem `komfortowego i łatwego` dojazdu do nieruchomości. Tym czasem my udowadniamy Wam, że nawet w trudnym górzystym terenie z łatwością prowadzimy prace budowlane. Przygotowujemy dojazd do działki tak, aby nawet specjalistyczny sprzęt, jaki wymagany jest przy m.in. wierceniu studni głębinowej z łatwością dojechał do nieruchomości. Bądźcie na bieżąco z naszymi aktualnościami, już niedługo pokażemy Wam prace związane z kolejną realizacją domku rekreacyjnego z funkcją całoroczną, tym razem w nowoczesnej formie.

Budowa domu jednorodzinnego z bali w Pisarzowej

09.06.2022

Z największą przyjemnością przedstawiamy postępy w realizacji domu z bali w Pisarzowej. Jest to nasz autorski projekt, który przewiduje indywidualne rozwiązania architektoniczne wedle upodobań naszej Klientki. Z niecierpliwością przekładaliśmy nogami, gdy firma składała dom na placu. Teraz z zachwytem śledzimy montowanie kolejnych warstw płaza na działce. Tradycyjnie moneta na szczęście umieszczona w konstrukcji domu! Prace idą w zawrotnym tępię dlatego niedługo pochwalimy się Wam efektami montażu więźby dachowej i pokrycia dachowego. Będzie cudnie i bardzo klimatycznie!

Pierwsze prace ziemne w tym roku dla naszego Klienta wykonane u podnóża Gorca w Zasadnym gm. Kamienica

04.04.2022

Choć zima w tym roku nie odpuszcza, a atrament na umowie kupna działki dobrze nie wysechł, ruszamy z pierwszymi pracami ziemnymi. Zamiarem Kupujących jest realizacja dwóch domków rekreacyjnych o funkcji całorocznej w malowniczym miejscu z widokiem zapierającym dech w piersiach. W I etapie przygotowano półkę pod pierwszy domek, wjazd na działkę oraz miejsca postojowe,. Zamontowano również przydomową oczyszczalnię. Nowi gospodarze planują dalsze prace budowlane, a my z dumą wspominamy ilość i zakres wykonanych przez nas prac, w tym geodezyjnych koniecznych do uregulowania kwestii drogi dojazdowej i starych wpisów w księdze wieczystej.
Copyrights © M-Property Nieruchomości. Wszelkie prawa zastrzeżone.