Aktualności


Niewątpliwy sukces naszego Zespołu! Uchylenie decyzji rozbiórkowej nadbudowy kamienicy w ścisłym centrum Krakowa

10.01.2023

Bardzo często spotykamy się z Klientami, którzy posiadają nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym. Dziś mamy dla nich jedną radę – zaufajcie naszemu doświadczeniu i pozwólcie nam z powodzeniem zając się Waszą sprawą. Kiedy mówimy Wam, że dla nas `taki problem to nie problem` nie rzucamy słów na wiatr a dajemy jasny sygnał, że wiemy jak uregulować najbardziej zawiłą sprawę formalno- prawną dotyczącą posiadanych przez Was nieruchomości. W tym miejscu, chcielibyśmy nieskromnie pochwalić się bez wątpienia jednym z naszych największych sukcesów tego roku, jakim jest uzyskanie uchylenia decyzji na rozbiórkę nadbudowy kamienicy w sercu Krakowa przy ulicy Św. Gertrudy.

Elewacja z czarnego tynku i deski palonej na domu w Słonicach Królewskich!

03.11.2022

Prace przy elewacji domu w Słopnicach trwają w najlepsze! Już niedługo pochwalimy się efektem finalnym! Obserwujcie nasze posty na bieżąco, będzie pięknie i bardzo klimatycznie! My jesteśmy zakochani w tej realizacji

Wykonanie studni głębinowej na działce rekreacyjnej w Szczawie, gm. Kamienica

28.07.2022

Niejednokrotnie przy poszukiwaniu działki rekreacyjnej w widokowym, ustronnym miejscu, takim z dala od zabudowy i nadmiernego zainwestowania, nasi Klienci stają przed dylematem `komfortowego i łatwego` dojazdu do nieruchomości. Tym czasem my udowadniamy Wam, że nawet w trudnym górzystym terenie z łatwością prowadzimy prace budowlane. Przygotowujemy dojazd do działki tak, aby nawet specjalistyczny sprzęt, jaki wymagany jest przy m.in. wierceniu studni głębinowej z łatwością dojechał do nieruchomości. Bądźcie na bieżąco z naszymi aktualnościami, już niedługo pokażemy Wam prace związane z kolejną realizacją domku rekreacyjnego z funkcją całoroczną, tym razem w nowoczesnej formie.

Budowa domu jednorodzinnego z bali w Pisarzowej

09.06.2022

Z największą przyjemnością przedstawiamy postępy w realizacji domu z bali w Pisarzowej. Jest to nasz autorski projekt, który przewiduje indywidualne rozwiązania architektoniczne wedle upodobań naszej Klientki. Z niecierpliwością przekładaliśmy nogami, gdy firma składała dom na placu. Teraz z zachwytem śledzimy montowanie kolejnych warstw płaza na działce. Tradycyjnie moneta na szczęście umieszczona w konstrukcji domu! Prace idą w zawrotnym tępię dlatego niedługo pochwalimy się Wam efektami montażu więźby dachowej i pokrycia dachowego. Będzie cudnie i bardzo klimatycznie!

Pierwsze prace ziemne w tym roku dla naszego Klienta wykonane u podnóża Gorca w Zasadnym gm. Kamienica

04.04.2022

Choć zima w tym roku nie odpuszcza, a atrament na umowie kupna działki dobrze nie wysechł, ruszamy z pierwszymi pracami ziemnymi. Zamiarem Kupujących jest realizacja dwóch domków rekreacyjnych o funkcji całorocznej w malowniczym miejscu z widokiem zapierającym dech w piersiach. W I etapie przygotowano półkę pod pierwszy domek, wjazd na działkę oraz miejsca postojowe,. Zamontowano również przydomową oczyszczalnię. Nowi gospodarze planują dalsze prace budowlane, a my z dumą wspominamy ilość i zakres wykonanych przez nas prac, w tym geodezyjnych koniecznych do uregulowania kwestii drogi dojazdowej i starych wpisów w księdze wieczystej.

Zmiana lokalizacji biura!

10.03.2022

Drodzy Klienci! Uprzejmie informujemy o zmianie lokalizacji naszego Biura. Od dziś zapraszamy Was na ulicę Matki Boskiej Bolesnej 13 w Limanowej - jest to budynek dawnej Biblioteki Miejskiej. Nasze nowe biuro, które z pełnym zapałem urządzaliśmy na Wasze przyjście mieści się na parterze budynku na wprost głównego wejścia (lokal nr 6) . Z łatwością nas znajdziecie! Zapraszamy!

Odbudowa więźby dachowej oraz pokrycia dachowego na zabytkowym XVII wiecznym dworze w Raciechowicach

22.12.2021

Bez wątpienia był to jeden z ciekawszych projektów z którym przyszło nam się zmierzyć. W wyniku zaniedbań poprzednich właścicieli w kwietniu 2021 roku runął dach XVII wiecznego dwory w Raciechowicach (powiat myślenicki) . Narażając tym samym zabytkowe zabudowania na dalszą degradację i zniszczenie. Nowy właściciel nieruchomości podjął wszelkie możliwe starania w celu zabezpieczenia i odbudowy zabytku. W związku z czym to właśnie nam przyszło zając się wszelkimi sprawami z tym związanymi. Dzięki błyskawicznemu działaniu i licznym konsultacjom m.in. z małopolskim konserwatorem zabytków uzyskaliśmy stosowne ekspertyzy, decyzję o warunkach zabudowy oraz pozwolenie konserwatorskie i w końcu pozwolenie na odbudowę więźby dachowej. Prace budowlane ruszyły w trybie ekspresowym. Przez kilkanaście długich tygodni nadzorowaliśmy przebieg prac, aby ostatecznie doprowadzić do ich odbioru przez konserwatora zabytków. Obecnie prowadzimy konsultacje i przygotowujemy dokumentację do dalszych prac.

Kolejny etap realizacji budynku pasywnego w wyjątkowym miejscu w Słopnicach Królewskich

15.09.2021

Stan surowy zamknięty już za nami. Instalacje wewnątrz budynku oraz izolacja termiczna ścian wykonane. W ostatnich dniach zakończyliśmy prace przy zagospodarowaniu terenu wokół domu i w obrębie działki. Zrobione zostało kompletne ogrodzenie oraz zamontowana brama. Wykonaliśmy opaskę wokół budynku , przygotowaliśmy podbudowę tarasu i strefę relaksu z miejscem na palenisko i fińską banię. Zamontowany został zbiornik na deszczówkę oraz przydomowa oczyszczalnia. A na koniec posadziliśmy pierwsze drzewa. Już zacieramy rączki na dalsze prace.
Copyrights © M-Property Nieruchomości. Wszelkie prawa zastrzeżone.