Aktualności


Bajkowy domek z bali o funkcji rekreacyjnej w Mordarce, gm. Limanowa na etapie prac wykończeniowych wewnątrz

10.05.2021

Choć nie zawsze rozwiązania i pomysły naszych Klientów trafiają w nasz gust, robimy wszystko i stajemy na głowie, aby spełnić ich marzenia. Klimatyczny domek z bali w bajkowym stylu już na półmetku. Aktualnie trwają prace wewnątrz. Montujemy dębowe schody oraz wykonujemy ścianki działowe.

Budowa drogi dojazdowej do działki z widokiem na Mogielice w Szczawie, gm. Kamienica

08.12.2020

Prace związane z regulowaniem stanu prawnego w zakresie obciążeń w księgach wieczystych oraz przebiegiem drogi dojazdowej zakończyły się sukcesem. W końcu mogliśmy przystąpić do wykonania drogi dojazdowej, choć w trudnym górzystym terenie ponad 800 m n.p.m. Bez wątpienia była to jedna z najbardziej widokowych nieruchomości w Gorcach.

Najem powierzchni biurowych i handlowych w DH NOVA w Limanowej na ulicy Józefa Marka!

01.10.2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu powierzchni biurowych i handlowych w nowo powstałym DH NOVA w sercu Limanowej przy ul. Józefa Marka. Szczegółowe informacje o dostępnych powierzchniach, cenach i warunkach najmu udziela biuro M-Property Nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

Bladym świtem ruszyły prace na kolejnej nadzorowanej przez nas budowie w Rupniowie, gm. Limanowa

12.12.2019

Największą satysfakcję sprawia nam, gdy nasz Klient ze współpracy przy transakcji zakupu działki jest tak zadowolony, aby z zaufaniem i chęcią powierzyć nam wykonanie koncepcji architektonicznej i adaptację działki pod budowę domu rekreacyjnego.

Ruszają prace budowlane przy domu handlowym w centrum Limanowej!

25.06.2019

Wielomiesięczna praca całego zespołu projektowego pod naszym nadzorem nad projektem DH NOVA w ścisłym centrum Limanowej przy ulicy Józefa Marka zakończona sukcesem! Uzyskaliśmy prawomocną decyzję pozwolenia na budowę , a prace budowlane w końcu ruszają!
Copyrights © M-Property Nieruchomości. Wszelkie prawa zastrzeżone.